BIFO 3m SM SC-LC 9/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo

BIFO 3m SM SC-LC 9/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo

66,94  Kdv Dahil

10 adet stokta

Karşılaştır

Açıklama

SC-LC SM 9/125 FİBER OPTİK PATCH CORD 3MT Duplex

]]>

Yorumlar

0.0
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

Henüz yorum yok.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön
      Kargoyu Hesapla
      Kuponu Onayla