BIFO 3m SM LC-LC 9/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo

BIFO 3m SM LC-LC 9/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo

98,81  Kdv Dahil

10 adet stokta

Karşılaştır

Açıklama

LC-LC SM 9/125 FİBER OPTİK PATCH CORD 3MT Duplex

]]>

Yorumlar

0.0
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

Henüz yorum yok.