BIFO 1m SM SC-LC 9/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo

BIFO 1m SM SC-LC 9/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo

83,14  Kdv Dahil

2 adet stokta

Karşılaştır

Açıklama

SC-LC SM 9/125 FİBER OPTİK PATCH CORD 1MT LSZH Duplex

]]>

Yorumlar

0.0
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

Henüz yorum yok.