BIFO 1m MM LC-LC 50/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo

BIFO 1m MM LC-LC 50/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo

56,33  Kdv Dahil

5 adet stokta

Karşılaştır

Açıklama

SC-LC MM 50/125 OM2 FİBER OPTİK PATCH CORD 1MT

]]>

Yorumlar

0.0
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

Henüz yorum yok.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön
      Kargoyu Hesapla
      Kuponu Onayla