SEAGATE 6TB 3.5″ Backup Plus Hub STEL6000200 USB 3.0 Harici Harddisk Siyah

SKU: 27352

SEAGATE 6TB 3.5″ Backup Plus Hub STEL6000200 USB 3.0 Harici Harddisk Siyah

2.265,65  Kdv Dahil

Stokta yok

Karşılaştır

Açıklama

 

 

Yeterince Fazla Alan. Ve Daha Fazlası.
Seagate® Backup Plus Desktop diskleri, yüksek kapasiteler ve USB 3.0 hub seçeneğiyle sunulur. Farklı platformlarla olan uyumluluğu, benzersiz güvenilirlik ve hızı sayesinde istediğiniz her şeyi yedekleyebilirsiniz. Ayrıca, favori dijital öğelerinizi dahili bulut depolama hizmetiyle kolay bir şekilde yedekleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Harika özelliklerle masaüstü diskine entegre edilmiş hepsi bir arada veri hub’ı ve şarj istasyonu olarak kullanılabilen Backup Plus Hub diskinden yararlanın.

Cihazlarınızı yönetmek ve şarj etmek için de kullanabileceğiniz entegre USB 3.0 ile kolay yedekleme
Seagate® Backup Plus Hub sürücüsü bilgisayarlarınız ve mobil cihazlarınız için, basit yerel dosyalar ve bulut dosyası yedeklemesiyle harici depolama cihazınızı ve USB bağlantılı cihazlarınızı şarj edip yönetmenizi sağlayan akıllı USB hub’ınızı daha iyi duruma getirir.

Yüksek hızlı USB 3.0 ve 2.0 bağlantısı, bilgisayarınızda tak-çalıştır işlevi sağlar. Disk Windows bilgisayarlar için biçimlendirilmiştir; Mac bilgisayarınıza verilen Mac® için NTFS sürücüsü yüklerseniz diski yeniden biçimlendirmeden Windows ve Mac bilgisayarlar arasında karşılıklı kullanabilirsiniz.

Ön yüzdeki 2 adet akıllı USB 3.0 bağlantı noktası telefon, tablet ve kamera gibi harici cihazlarınızı bilgisayarınız kapalı veya bekleme modunda olsa bile bağlayıp şarj etmenize imkan tanıyarak diskinizin işlevini artırır.

İndirilebilir Seagate Dashboard yazılımıyla, size yerel, mobil, bulut ve sosyal medya yedeklemesi için araçlar sunulur. Backup Plus Hub diskindeki dosyalarınızı istediğiniz gibi korumak için tek tıklamayla yedeklemeyi çalıştırın veya otomatik bir yedekleme planı zamanlayın.

Ücretsiz Seagate Mobile Backup uygulamasını bir iOS veya Android mobil cihaza kurarsanız, cihazınızdaki tüm resim ve videoları Seagate diskinize veya buluta yedekleyebilirsiniz.

Yedekleyin. Bağlayın. Şarj edin.
Ön tarafında bulunan iki adet entegre USB bağlantı noktası sayesinde, sisteminiz kapalı ya da bekleme modunda olsa bile dosyalarınızı, değerleri fotoğraflarınızı ve videolarınızı tabletinize, akıllı telefonunuza veya kameranıza bağlanıp bu cihazları şarj ederken yedekleyebilirsiniz.

Teknik özellikler
Kapasite : 8 TB
Arayüz : USB 3.0
Renk : Siyah
Maksimum Veri Aktarımı : 160 MB/sn
Entegre USB Hub : Evet
Güç Adaptörü Gerekir : Evet
Seagate Dashboard : Evet
Biçimlendirme : PC veya Mac**
Boyutlar (U x G x Y) : 198,1 x 41 x 118 mm

Garanti Süresi : 24 Ay

Sistem Gereksinimleri
Windows® 7 veya üstü ya da Mac OS® X 10.9 veya üstü işletim sistemi *1,*2
SuperSpeed USB 3.0 bağlantı noktası (USB 3.0 aktarım hızları veya USB 2.0 aktarım hızlarında USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye doğru uyum için gereklidir) *2
Seagate Mobile Backup uygulaması sistem gereksinimleri: iOS 8 veya üstü,
Android 3.0 veya üstü

Neler Dahil
Seagate Backup Plus Hub Drive
1,2m USB 3.0 kablosu
Seagate Dashboard yedekleme yazılımı *3
Güç adaptörü
Hızlı başlangıç kılavuzu
Mac için NTFS sürücüsü *3

** Mac OS sürücüsü indirilebilir.
*1 Mac için yeniden biçimlendirilmesi gerekebilir.
*2 Uyumluluk, kullanıcının donanım yapılandırmasına ve işletim sistemine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
*3 İnternet bağlantısı gerekir.

]]>

Yorumlar

0.0
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

Henüz yorum yok.