DELL 21.5″ LED P2217H 6MS 60Hz HDMI-DP Pivot EV Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

SKU: 25100

DELL 21.5″ LED P2217H 6MS 60Hz HDMI-DP Pivot EV Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

2.889,22  Kdv Dahil

Stokta yok

Karşılaştır

Açıklama

 

Hiç olmadığı kadar verimli.

Dell 22 Monitör | P2217H, kullanıcı konforu ve rahatlığının eklenmesiyle iş yerlerine daha büyük bir verimlilik sağlar.

Dell 22 Monitör

Dell P2217H Monitör - Konfor ve rahatlık için amaca yönelik tasarlanmıştır

Konfor ve rahatlık için amaca yönelik tasarlanmıştır.

Monitörünüzü dilediğiniz açıya, yüksekliğe ve konuma kolayca ayarlayın böylece sıkıntı çekmeden birden fazla monitörün sunduğu harika görsellerin tadını çıkarabilirsiniz.
 

  • Daha sorunsuz bir iş akışı: Birden fazla monitör ile çalışırken ince kenarlar daha yumuşak ve daha az engellenmiş bir görsel deneyim yaratır.
  • Güvenebileceğiniz çok yönlülük: Monitörünüzü kendi ekseni etrafında çevirerek, eğerek, yüksekliğini ayarlayarak ve döndürerek tam istediğiniz gibi ayarlamanın tadını çıkarın.
  • Bağlantıda kalmak için daha fazla yol: Monitörün altında ve yanındaki birden fazla bağlantı özelliğine sahip bağlantı noktaları, çok çeşitli aygıtlara bağlanmanıza olanak tanır.

Dell P2217H Monitör - Geliştirilmiş görüntüleme deneyimi

Geliştirilmiş görüntüleme deneyimi

Dell 22 Monitör | P2217H, uzun saatler boyu çalışan ve göz yorgunluğu yapmadan olağanüstü görseller sunan bir monitöre ihtiyacı olan profesyoneller için idealdir.
 

  • Tam netlik: Ultra geniş görüntüleme açısı ve 4 milyon:1 dinamik kontrast oranı boyunca tutarlı renk gösterimleriyle mükemmel görüntü kalitesine sahip olun.
  • Daha az stresle konforlu bir şekilde çalışın: Dell’in ComfortView özelliği, ekrandaki zararlı mavi ışık emisyonunu azaltmaya yardımcı olur ve doğru akım sayesinde göz kırpıştırmaya neden olmayan görüntüleme deneyimi sağlar.
  • Otomatik Mod ve PowerNap: Uygulamalarınızın renk ayarları artık özelleştirilebilirdir ve önceden ayarlamalara uygundur. PowerNap ile bilgisayarınızın başında değilken boşa harcadığınız enerji için daha az endişelenebilirsiniz.

Güvenilir ve Sorumluluk Sahibi

İlerlemenizi sağlamak için tasarlanan Dell servisleri ve çevre bilincine sahip özellikler ile iç rahatlığının tadını çıkarın.
 

Dell P2217H Monitör - 1 Numaralı Monitör Markası   1 Numaralı Monitör Markası
Dünya çapında 1 numaralı monitör markasının yapımcılarının sunduğu benzersiz güvenilirlik ile iç rahatlığının tadını çıkarın1.
 Dell P2217H Monitör - Üstün Panel Garantisi Üstün Panel Garantisi
Dell Üstün Panel Garantisi, Sınırlı Donanım Garantisi süresinde tek bir parlak piksel dahi bulunduğunda panelin ücretsiz olarak değiştirilmesini sağlar.
 Dell P2217H Monitör - Dell Güvencesi Altındasınız Dell Güvencesi Altındasınız
Dell monitörünüzün standart 3 Yıllık Sınırlı Donanım Garantimizin2 bir parçası olan Gelişmiş Değiştirme servisi3 ile sunulduğunu bilmenin rahatlığını yaşayın. Ayrıca kurulum, sorun giderme ve daha fazlası hakkında yardım sağlayan, bunun yanında sonraki iş gününde monitör değişimini içeren Gelişmiş Değiştirme’nin4 de sunulduğu ProSupport 7×24 teknik desteğe yükseltebilirsiniz.
 Dell P2217H Monitör - Güvenilir ve Sorumluluk Sahibi Güvenilir ve Sorumluluk Sahibi
Çevre bilincine sahip tasarımımız ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO Certified Displays, CEL, CECP gibi en yeni çevre uyumluluğu standartlarına uygundur.

 

The #1 Monitor Brand

The #1 Monitor Brand

Enjoy peace of mind with unmatched reliability from the makers of the number 1 monitor brand worldwide5.

Premium Panel Guarantee

Premium Panel Guarantee

The Dell Premium Panel Guarantee allows a free panel replacement during the Limited Hardware Warranty period even if only one bright pixel is found.

Advanced Exchange Service

Advanced Exchange Service

Relax knowing that your Dell monitor comes with Advanced Exchange Service6 which is included as part of our standard 3-Year Limited Hardware Warranty2. You can also upgrade to ProSupport for 24×7 tech support for help with set up, troubleshooting and more, plus Advanced Exchange with next business day monitor replacement3.

Reliable and Responsible

Reliable and Responsible

Our eco-conscious design meets the latest regulatory and environmental standards such as ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO Certified Displays, CEL, CECP.

.

.

Önerilen Aksesuarlar

Dell Monitör’ünüzden en iyi şekilde yararlanmanız için tasarlanan aksesuarlarla deneyiminizi tamamlayın.

Dell P2217H Monitör - Monitör Standı ile Dell Bağlantı İstasyonu – DS1000

Monitör Standı ile Dell Bağlantı İstasyonu – DS1000

Tamamen ayarlanabilir ekran montajı olarak da işlev sağlayan bağlantı istasyonu standı, USB bağlantı istasyonu ve USB-C uyumlu aygıtları şarj eden güç kaynağı hub’ı.

Dell P2217H Monitör - Dell Çift Monitör Standı | MDS14A (çok yakında)

Dell Çift Monitör Standı | MDS14A (çok yakında)

Çerçevenin minimum müdahalesi sayesinde muhteşem bir görüntü sunarak, tek bir standa iki adet P model monitörün sığmasıyla masa üstü alanınızı optimize edin.

Dell P2217H Monitör - Dell Kablosuz Klavye ve Fare Combo | KM636

Dell Kablosuz Klavye ve Fare Combo | KM636

USB dongle’ı bilgisayarınıza bağlayarak, bu klavye ve fare seti ile kablosuz bilgisayar kullanma özgürlüğünü yaşayın. USB-C uyumlu aygıtları şarj eden güç kaynağı hub’ı.

Dell P2217H Monitor - Dell Soundbar – AC511

Dell Soundbar – AC511

Dell ses çubuğu ile stereo surround ses elde edin. Yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarmak için monitörün altındaki yerine takın.

Dell P2217H Monitör - Dell Premium Kilit | LP500

Dell Premium Kilit | LP500

Patentli T-çubuğu kapalı kilitleme mekanizması ve süper güçlü karbonla sertleştirilmiş çelik kablo, standart güvenlik kilidi yuvasına tam oturur.

Dell P2217H Monitör - Dell Tek Monitör Kolu | MSA14

Dell Tek Monitör Kolu | MSA14

İleriye ve geriye eğme, döndürme, yüksekliği ayarlama ve yatay yönden dikey yöne çevirme gibi çeşitli ayarlanabilirlik seçenekleri ile muhteşem görüntüleme esnekliğinin tadını çıkarın.

Documentation

The Dell 22 Monitor | P2217H Documentation  Dell 22 Monitor P2217H Product Brochure

]]>

Yorumlar

0.0
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

Henüz yorum yok.