ODS HTB-GM-03 Multi Mode 10/100/1000Mbps Fiber Medya Çevirici SC-MM

ODS HTB-GM-03 Multi Mode 10/100/1000Mbps Fiber Medya Çevirici SC-MM

422,46  Kdv Dahil

1 adet stokta

Karşılaştır

Açıklama

Özellikler : Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100/1000 Base-TX ve 1000 Base-FX Konnektörler : RJ-45 ve Fiber SC veya ST 2MM : RJ-45 ve SC/ST Konnektör (Multi Mode) LED : POWER (besleme), FDX/Col, FX Link/Act, TX Link/Act, Fx 100, TX 100 Data Transfer Modu : 10/100/1000Mbps Duplex Modu : Full Half Duplex Modları Besleme : AC 110-250 DC1A +5V Ortam Sıcaklığı : 0° ile 65° Nem : 5% ile 90% Boyutlar : 26x71x97mm UTP Kablo : UTP Fiber Kablo : Multi Mode 50/125, 62.5/125, veya 100/140um

]]>

Yorumlar

0.0
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

Henüz yorum yok.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön
      Kargoyu Hesapla
      Kuponu Onayla